Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 HALLITUS

  • puheenjohtaja, Tomi Rosti, 050 308 9977, tomi.rosti (at) uef.fi
  • varapuheenjohtaja Christina Piel, 040 355 3942, christina.piel (at) uef.fi
  • pääluottamusmies, Juha Riepponen, 0400 996 401, juha.riepponen (at) uef.fi
  • sihteeri, Marja-Leena Patronen, 044 716 3156, marja-leena.Patronen (at) uef.fi
  • Helena Hirvonen, 050 409 7563, helena.hirvonen (at) uef.fi
  • Lea Kervinen, 050 442 2614, lea.kervinen (at) uef.fi
  • Jaana Korhonen, 0505712831, jaana.korhonen(at) uef.fi
  • Hobo Kukkonen, 050 4680426, hobo.kukkonen (at) uef.fi
  • Timo Pakarinen, 050 430 2870, timo.pakarinen (at) uef.fi
  • Marita Ratilainen, 050 433 8260, marita.ratilainen (at) uef.fi
  • Outi Suorsa, 050 375 2155, outi.suorsa (at) uef.fi
  • Tarja Virrantalo, 050 442 4471, tarja.virrantalo (at) uef.fi

Hallituksen varajäsenet

  • Katri Mustonen, 0505625334, katri.mustonen (at) uef.fi
  • Liisa Havukainen, 040 355 2862, liisa.havukainen (at) uef.fi
  • Matti Pellikka, 0503297356, matti.pellikka (at) uef.fi
  • Jaana Hyppönen, jaana.hypponen(at) uef.fi

VIRKISTYSTOIMIKUNTA 2019

Joensuu; Tarja Virrantalo. Helena Hirvonen, Lea Kervinen, Outi Suorsa ja Suvi Tolvanen. 

Kuopio: Jaana Korhonen ja Jari Tiihonen.

Virkistystoimikunnan sähköpostiosoite on vir-to (at) uef.fi.

 

MUUT TOIMIHENKILÖT

  • jäsenvastaava Liisa Havukainen, 040 355 2862, liisa.havukainen (at) uef.fi
  • koulutusyhdyshenkilö Marita Ratilainen, 050 433 8260, marita.ratilainen (at) uef.fi
  • talousvastaava Raili Keronen

 

ISYHY ry

POSTIOSOITE

Itä-Suomen yliopistoyhteisön henkilöstöyhdistys ry

c/o Itä-Suomen yliopisto

puheenjohtaja Tomi Rosti

PL 111

80101 JOENSUU

Y-tunnus 2307610-4