Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Luottamusmiesten lomat kesällä 2018

 Ks. aina ao. henkilön kohdalta!

  

LUOTTAMUSMIESORGANISAATIO

  

Pääluottamusmies Juha Riepponen, puh. 0400 996 401, juha.riepponen (at) uef.fi

 

 

 

 

              

Varapääluottamusmies Tomi Rosti, puh. 050 308 9977, tomi.rosti (at) uef.fi

 

 

 

 

 

Opintopalvelut:

Luottamusmies: Leena Lampinen, puh. 040 355 2207, leena.lampinen (at) uef.fi

 

Varaluottamusmies: Marika Tuupainen, puh. 050 341 4170, marika.tuupainen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

 

Tietotekniikka- ja talouspalvelut:

Luottamusmies Sari Kiiskinen, puh. 040 487 6067, sari.kiiskinen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

Varaluottamusmies

Matti Pellikka, puh. 050 329 7356, matti.pellikka (at) uef.fi

 

Henkilöstöpalvelut, kehittämispalvelut sekä yleishallinto- ja lakipalvelut:

Lea KervinenLea Kervinen

Luottamusmies Lea Kervinen, puh. 050 442 2614, lea.kervinen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

Varaluottamusmies Jaana Korhonen, puh. 050 571 2831, jaana.korhonen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

 

Erillis- ja palvelulaitokset:

Jukka KekäläinenJukka Kekäläinen

Luottamusmies Jukka Kekäläinen, puh. 044 270 8678, jukka.i.kekalainen (at) uef.fi

 

 

 

 

Helena HirvonenHelena Hirvonen

Varaluottamusmies Helena Hirvonen, puh. 050 409 7563, helena.hirvonen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

Laboratorio-tekninen:

 

Luottamusmies Arja Konttinen, puh. 040 3553352, arja.konttinen (at) uef.fi

 

 

Varaluottamusmies Tarja Virrantalo, puh. 050 442 4471, tarja.virrantalo (at) uef.fi

 

 

 

 

 

Opetus- ja tutkimushenkilöstö:

Luottamusmies Christina Piel, puh. 040 355 3942, christina.piel (at) uef.fi

 

 

 

 

Varaluottamusmies Marja-Leena Patronen, puh. 044 716 3156, marja-leena.patronen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

 

Varastokirjasto

Luottamusmies Tommi Salakka, puh. 0294 117617, tommi.salakka (at) nrl.fi

 

 

 

 

 

Varaluottamusmies Juha Riepponen, puh. 0400 996 401, juha.riepponen (at) uef.fi

 

Certia

Joensuu, luottamusmies ja Vaasa, varapääluottamusmies:

Susanna Leinonen, puh. 040 300 2550, susanna.leinonen (at) certia.fi