Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

 HALLITUS

  • puheenjohtaja, Tomi Rosti, 050 308 9977, tomi.rosti (at) uef.fi
  • varapuheenjohtaja Christina Piel, 040 355 3942, christina.piel (at) uef.fi
  • pääluottamusmies, Juha Riepponen, 0400 996 401, juha.riepponen (at) uef.fi
  • sihteeri, Marja-Leena Patronen, 044 716 3156, marja-leena.Patronen (at) uef.fi
  • Outi Suorsa, 050 375 2155, outi.suorsa (at) uef.fi
  • Tarja Virrantalo, 050 442 4471, tarja.virrantalo (at) uef.fi

Hallituksen varajäsen

  • Katri Mustonen, 0505625334, katri.mustonen (at) uef.fi

VIRKISTYSTOIMIKUNTA 2020

Joensuu; Tarja Virrantalo. Helena Hirvonen, Katri Mustonen, Outi Suorsa ja Suvi Tolvanen. 

Kuopio: Matti Pellikka, Jaana Korhonen, Hobo Kukkonen, Marja-Leena Patronen ja Jari Tiihonen.

Virkistystoimikunnan sähköpostiosoite on vir-to (at) uef.fi.

 

 

 

POSTIOSOITE

ISYHY ry / Itä-Suomen yliopistoyhteisön henkilöstöyhdistys ry

c/o Itä-Suomen yliopisto

puheenjohtaja Tomi Rosti

PL 111

80101 JOENSUU

Y-tunnus 2307610-4