Sivusto ei tue käyttämääsi selainta. Suosittelemme selaimen päivittämistä uudempaan versioon.

Luottamusmiesten lomat kesällä 2019

 Ks. aina ao. henkilön kohdalta!

  

LUOTTAMUSMIESORGANISAATIO

  

Pääluottamusmies Juha Riepponen, puh. 0400 996 401, juha.riepponen (at) uef.fi

  • kesälomalla 8.7.-9.8.2019

 

 

 

 

              

Varapääluottamusmies Tomi Rosti, puh. 050 308 9977, tomi.rosti (at) uef.fi

  • lomalla 10.7.-2.8.2019

 

 

 

 

 

Opintopalvelut:

Luottamusmies: Leena Lampinen, puh. 040 355 2207, leena.lampinen (at) uef.fi

 

Varaluottamusmies: Outi Suorsa, puh. 050 375 2155, outi.suorsa (at) uef.fi

  • lomalla 15.7.-20.8.2019

 

 

Tietotekniikka- ja talouspalvelut:

Luottamusmies Sari Kiiskinen, puh. 040 487 6067, sari.kiiskinen (at) uef.fi

  • lomalla 26.6.-19.7.2019

 

 

 

 

 

Varaluottamusmies

Matti Pellikka, puh. 050 329 7356, matti.pellikka (at) uef.fi,

  • lomalla 8.-19.7.2019 sekä 5.-16.8.2019

 

Henkilöstöpalvelut, kehittämispalvelut sekä yleishallinto- ja lakipalvelut:

 

Helena HirvonenHelena Hirvonen

 Luottamusmies Helena Hirvonen, puh. 050 409 7563, helena.hirvonen@uef.fi 1.7.2019 alkaen

  • lomalla 17.6-12.7 ja 27.-30.8.2019

 

 

 

 

Varaluottamusmies Jaana Korhonen, puh. 050 571 2831, jaana.korhonen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

 

 

Erillis- ja palvelulaitokset:

Jukka KekäläinenJukka Kekäläinen

Luottamusmies Jukka Kekäläinen, puh. 044 270 8678, jukka.i.kekalainen (at) uef.fi

 

 

 

 

 

 Varaluottamusmies Marika Tuupainen, puh. 050 341 4170, marika.tuupainen (at) uef.fi

  • poissa 4.8.2019 saakka

 

 

 

 

 

 

Laboratorio-tekninen:

 

Luottamusmies Arja Konttinen, puh. 040 3553352, arja.konttinen (at) uef.fi

  • lomalla 17.6.-5.8.2019

 

 

Varaluottamusmies Tarja Virrantalo, puh. 050 442 4471, tarja.virrantalo (at) uef.fi

 

 

 

 

 

Opetus- ja tutkimushenkilöstö:

Luottamusmies Christina Piel, puh. 040 355 3942, christina.piel (at) uef.fi

  • lomalla 8.7.-7.8.2019

 

 

 

 

Varaluottamusmies Marja-Leena Patronen, puh. 044 716 3156, marja-leena.patronen (at) uef.fi

  • lomalla 11.6.-9.7.2019

 

 

 

 

 

Varastokirjasto

Luottamusmies Tommi Salakka, puh. 0294 117617, tommi.salakka (at) nrl.fi

 

 

 

 

 

Varaluottamusmies Juha Riepponen, puh. 0400 996 401, juha.riepponen (at) uef.fi

 

Certia

Joensuu, luottamusmies ja Vaasa, varapääluottamusmies:

Susanna Leinonen, puh. 040 300 2550, susanna.leinonen (at) certia.fi